Wyniki

technikum teleinformatyczne

W naszej szkole w latach 2011, 2012 oraz 2013 zdawalność na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe w kierunku technik teleinformatyk wyniosła odpowiednio 83%, 92% oraz 79%.

Osiągnięcia naszych uczniów

Praca Mariusza Jaśkiewicza, ucznia IV klasy technikum teleinformatycznego, zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Interaktywny produkt IT organizowanym przez Wydział Informatyki Akademii Morskiej w Szczecinie. Mariusz opracował witrynę internetową poświęconą czujnikom przemieszczenia i przyspieszenia wykorzystując technologię JavaScript oraz jQuery. Jego pracę można obejrzeć pod adresem http://tartut.studentlive.pl/czujniki/ (luty, 2013).

Jaskiewicz -wyniki

 

Niezmiernie miło nam poinformować o wynikach pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu High School Tech Hero organizowanego przez firmę Microsoft. W ścieżce HTML5, dotyczącej tworzenia stron internetowych, drugie miejsce zajął Adrian Suchocki z klasy IV technikum teleinformatycznego w Zespole Szkół Technicznych w Suwałkach. Stworzył on stronę opisującą mistrzostwa Euro 2012 (marzec, 2012). 

Suchocki

 

Dominik Januszewicz, uczeń klasy III kierunku technik teleinformatyk, zdobył 10 miejsce na centralnym szczeblu olimpiady wiedzy elektrycznej i elektronicznej EUROELEKTRA w kategorii teleinformatyki, uzyskując prestiżowy tytuł "finalisty" olimpiady (kwiecień, 2012).

Januszewicz

 

"Moim zdaniem, technik teleinformatyk to w dzisiejszych czasach pożądany zawód. Osoba kształcąca się na profilu teleinformatyk ma większe szanse na znalezienie pracy, niż inne osoby, a to na współczesnym rynku praca nie jest łatwe."

Gintautas Ogórkis - absolwent technikum, rok 2011

Materiały dydaktyczne

Tu znajdziesz przykłady instrukcji laboratoryjnych oraz prezentacji wykorzystywanych na lekcjach. W ten sposób możesz mieć wgląd w to, czego uczą się nasi uczniowie.

Materiały do pobrania

Cyfrowy patrol

Pomagamy lokalnej społeczności w przejściu z telewizji analogowej na cyfrową

Czytaj więcej…

Sieci komputerowe

Poznasz podstawy działania sieci komputerowych


Komputery

Nauczysz się konfigurować komputery i instalować systemy operacyjne


Urządzenia sieciowe

Poznasz, jak działają lokalne i rozległe sieci teleinformatyczne.


Prace instalatorskie

Nauczysz się wykonywać prace diagnostyczne przy sieciach komputerowych.


Elektronika analogowa i cyfrowa

Poznasz podstawy elektroniki analogowej i cyfrowej


Zapraszamy

Zdobędziesz atrakcyjny zawód